Reduser skriftstørrelsen Øk skriftstørrelsen

Områdekonsesjonær

13.01.2010 | 21:48

Lokale energiutredninger

Liste over kommuner og ansvarlig konsesjonær

FnrKnr Kommune Ansvarlig konsesjonær Utredning
0101 Halden FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0104 Moss FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0105 Sarpsborg FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0106 Fredrikstad FREDRIKSTAD ENERGI NETT AS Les
0111 Hvaler FREDRIKSTAD ENERGI NETT AS Les
0118 Aremark FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0119 Marker FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0121 Rømskog FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0122 Trøgstad TRØGSTAD ELVERK AS (Les)
0123 Spydeberg FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0124 Askim FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0125 Eidsberg FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0127 Skiptvet FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0128 Rakkestad RAKKESTAD ENERGI AS Les
0135 Råde HAFSLUND NETT AS Les
0136 Rygge HAFSLUND NETT AS Les
0137 Våler FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0138 Hobøl FORTUM DISTRIBUTION AS (Les)
0211 Vestby HAFSLUND NETT AS Les
0213 Ski ENERGI 1 FOLLO RØYKEN AS Les
0214 Ås HAFSLUND NETT AS Les
0215 Frogn HAFSLUND NETT AS Les
0216 Nesodden ENERGI 1 FOLLO RØYKEN AS Les
0217 Oppegård HAFSLUND NETT AS Les
0219 Bærum HAFSLUND NETT AS Les
0220 Asker HAFSLUND NETT AS Les
0221 Aurskog Høland HØLAND OG SETSKOG ELVERK (Les)
0226 Sørum HAFSLUND NETT AS Les
0227 Fet HAFSLUND NETT AS Les
0228 Rælingen HAFSLUND NETT AS Les
0229 Enebakk ENERGI 1 FOLLO RØYKEN AS Les
0230 Lørenskog HAFSLUND NETT AS Les
0231 Skedsmo HAFSLUND NETT AS Les
0233 Nittedal HAFSLUND NETT AS Les
0234 Gjerdrum HAFSLUND NETT AS Les
0235 Ullensaker HAFSLUND NETT AS Les
0236 Nes HAFSLUND NETT AS Les
0237 Eidsvoll HAFSLUND NETT AS Les
0238 Nannestad HAFSLUND NETT AS Les
0239 Hurdal HAFSLUND NETT AS Les
0301 Oslo HAFSLUND NETT AS Les
0402 Kongsvinger EIDSIVA NETT AS (Les)
0403 Hamar EIDSIVA NETT AS (Les)
0412 Ringsaker EIDSIVA NETT AS (Les)
0415 Løten EIDSIVA NETT AS (Les)
0417 Stange STANGE ENERGI NETT AS Les
0418 Nord-odal EIDSIVA NETT AS (Les)
0419 Sør-odal EIDSIVA NETT AS (Les)
0420 Eidskog EIDSIVA NETT AS (Les)
0423 Grue EIDSIVA NETT AS (Les)
0425 Åsnes EIDSIVA NETT AS (Les)
0426 Våler EIDSIVA NETT AS (Les)
0427 Elverum ELVERUM NETT AS (Les)
0428 Trysil EIDSIVA NETT AS (Les)
0429 Åmot EIDSIVA NETT AS Les
0430 Stor-Elvdal EIDSIVA NETT AS Les
0432 Rendalen NORD-ØSTERDAL KRAFTLAG SA (Les)
0434 Engerdal EIDSIVA NETT AS (Les)
0436 Tolga NORD-ØSTERDAL KRAFTLAG SA (Les)
0437 Tynset NORD-ØSTERDAL KRAFTLAG SA (Les)
0438 Alvdal NORD-ØSTERDAL KRAFTLAG SA (Les)
0439 Folldal NORD-ØSTERDAL KRAFTLAG SA (Les)
0441 Os (Hedmark) NORD-ØSTERDAL KRAFTLAG SA (Les)
0501 Lillehammer EIDSIVA NETT AS (Les)
0502 Gjøvik EIDSIVA NETT AS (Les)
0513 Skjåk SKJÅK ENERGI KF (Les)
0516 Nord-Fron GUDBRANDSDAL ENERGI AS (Les)
0519 Sør-Fron GUDBRANDSDAL ENERGI AS (Les)
0520 Ringebu GUDBRANDSDAL ENERGI AS (Les)
0521 Øyer GUDBRANDSDAL ENERGI AS (Les)
0522 Gausdal EIDSIVA NETT AS (Les)
0528 Østre Toten EIDSIVA NETT AS (Les)
0529 Vestre Toten EIDSIVA NETT AS (Les)
0532 Jevnaker HADELAND ENERGINETT AS Les
0533 Lunner HADELAND ENERGINETT AS Les
0534 Gran HADELAND ENERGINETT AS Les
0536 Søndre Land VOKKS NETT AS Les
0538 Nordre Land VOKKS NETT AS Les
0540 Sør-Aurdal SØR AURDAL ENERGI BA (Les)
0541 Etnedal VOKKS NETT AS Les
0542 Nord-Aurdal VALDRES ENERGIVERK AS (Les)
0543 Vestre Slidre VALDRES ENERGIVERK AS (Les)
0544 Øystre Slidre VALDRES ENERGIVERK AS (Les)
0545 Vang VANG ENERGIVERK KF Les
0602 Drammen EB NETT AS Les
0604 Kongsberg EB NETT AS Les
0605 Ringerike RINGERIKS-KRAFT NETT AS Les
0612 Hole RINGERIKS-KRAFT NETT AS Les
0615 Flå HALLINGDAL KRAFTNETT AS Les
0616 Nes HALLINGDAL KRAFTNETT AS Les
0617 Gol HALLINGDAL KRAFTNETT AS Les
0618 Hemsedal HEMSEDAL ENERGI KF (Les)
0619 Ål HALLINGDAL KRAFTNETT AS Les
0620 Hol HALLINGDAL KRAFTNETT AS Les
0621 Sigdal MIDT NETT BUSKERUD AS Les
0622 Krødsherad KRØDSHERAD EVERK KF (Les)
0623 Modum MIDT NETT BUSKERUD AS Les
0624 Øvre Eiker ØVRE EIKER NETT AS (Les)
0625 Nedre Eiker EB NETT AS Les
0626 Lier LIER EVERK AS (Les)
0627 Røyken ENERGI 1 FOLLO RØYKEN AS Les
0628 Hurum HURUM ENERGIVERK AS (Les)
0631 Flesberg FLESBERG ELEKTRISITETSVERK AS (Les)
0632 Rollag ROLLAG ELEKTRISITETSVERK SA Les
0633 Nore og Uvdal NORE ENERGI AS Les
0701 Horten SKAGERAK NETT AS Les
0702 Holmestrand SKAGERAK NETT AS Les
0704 Tønsberg SKAGERAK NETT AS Les
0706 Sandefjord SKAGERAK NETT AS Les
0709 Larvik SKAGERAK NETT AS Les
0711 Svelvik SKAGERAK NETT AS Les
0713 Sande (V.) SKAGERAK NETT AS Les
0714 Hof SKAGERAK NETT AS Les
0716 Re SKAGERAK NETT AS Les
0719 Andebu SKAGERAK NETT AS Les
0720 Stokke SKAGERAK NETT AS Les
0722 Nøtterøy SKAGERAK NETT AS Les
0723 Tjøme SKAGERAK NETT AS Les
0728 Lardal SKAGERAK NETT AS Les
0805 Porsgrunn SKAGERAK NETT AS Les
0806 Skien SKAGERAK NETT AS Les
0807 Notodden NOTODDEN ENERGI AS (Les)
0811 Siljan SKAGERAK NETT AS Les
0814 Bamble SKAGERAK NETT AS Les
0815 Kragerø KRAGERØ ENERGI AS (Les)
0817 Drangedal DRANGEDAL EVERK KF (Les)
0819 Nome MIDT-TELEMARK ENERGI AS (Les)
0821 Bø (Tel.) MIDT-TELEMARK ENERGI AS (Les)
0822 Sauherad MIDT-TELEMARK ENERGI AS (Les)
0826 Tinn TINN ENERGI AS (Les)
0827 Hjartdal HJARTDAL ELVERK AS (Les)
0828 Seljord VEST-TELEMARK KRAFTLAG AS (Les)
0829 Kviteseid VEST-TELEMARK KRAFTLAG AS (Les)
0830 Nissedal VEST-TELEMARK KRAFTLAG AS (Les)
0831 Fyresdal VEST-TELEMARK KRAFTLAG AS (Les)
0833 Tokke VEST-TELEMARK KRAFTLAG AS (Les)
0834 Vinje VEST-TELEMARK KRAFTLAG AS (Les)
0901 Risør AGDER ENERGI NETT AS Les
0904 Grimstad AGDER ENERGI NETT AS Les
0906 Arendal AGDER ENERGI NETT AS Les
0911 Gjerstad AGDER ENERGI NETT AS Les
0912 Vegårshei AGDER ENERGI NETT AS Les
0914 Tvedestrand AGDER ENERGI NETT AS Les
0919 Froland AGDER ENERGI NETT AS Les
0926 Lillesand AGDER ENERGI NETT AS Les
0928 Birkenes AGDER ENERGI NETT AS Les
0929 Åmli AGDER ENERGI NETT AS Les
0935 Iveland AGDER ENERGI NETT AS Les
0937 Evje og Hornnes AGDER ENERGI NETT AS Les
0938 Bygland AGDER ENERGI NETT AS Les
0940 Valle AGDER ENERGI NETT AS Les
0941 Bykle AGDER ENERGI NETT AS Les
1001 Kristiansand AGDER ENERGI NETT AS Les
1002 Mandal AGDER ENERGI NETT AS Les
1003 Farsund AGDER ENERGI NETT AS Les
1004 Flekkefjord AGDER ENERGI NETT AS Les
1014 Vennesla AGDER ENERGI NETT AS Les
1017 Songdalen AGDER ENERGI NETT AS Les
1018 Søgne AGDER ENERGI NETT AS Les
1021 Marnardal AGDER ENERGI NETT AS Les
1026 Åseral AGDER ENERGI NETT AS Les
1027 Audnedal AGDER ENERGI NETT AS Les
1029 Lindesnes AGDER ENERGI NETT AS Les
1032 Lyngdal AGDER ENERGI NETT AS Les
1034 Hægebostad AGDER ENERGI NETT AS Les
1037 Kvinesdal AGDER ENERGI NETT AS Les
1046 Sirdal AGDER ENERGI NETT AS Les
1101 Eigersund DALANE ENERGI IKS (Les)
1102 Sandnes LYSE ELNETT AS Les
1103 Stavanger LYSE ELNETT AS Les
1106 Haugesund HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1111 Sokndal DALANE ENERGI IKS (Les)
1112 Lund DALANE ENERGI IKS (Les)
1114 Bjerkreim DALANE ENERGI IKS (Les)
1119 JÆREN EVERK KOMMUNALT FORETAK I HÅ Les
1120 Klepp KLEPP ENERGI AS (Les)
1121 Time LYSE ELNETT AS Les
1122 Gjesdal LYSE ELNETT AS Les
1124 Sola LYSE ELNETT AS Les
1127 Randaberg LYSE ELNETT AS Les
1129 Forsand FORSAND ELVERK KOMMUNALT FØRETAK I FORSAND (Les)
1130 Strand LYSE ELNETT AS Les
1133 Hjelmeland LYSE ELNETT AS Les
1134 Suldal SULDAL ELVERK KF Les
1135 Sauda HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1141 Finnøy LYSE ELNETT AS Les
1142 Rennesøy LYSE ELNETT AS Les
1144 Kvitsøy LYSE ELNETT AS Les
1145 Bokn HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1146 Tysvær HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1149 Karmøy HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1151 Utsira HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1160 Vindafjord HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1201 Bergen BKK NETT AS (Les)
1211 Etne ETNE ELEKTRISITETSLAG Les
1216 Sveio HAUGALAND KRAFT AS (Les)
1219 Bømlo FINNÅS KRAFTLAG SA Les
1221 Stord SKL NETT AS (Les)
1222 Fitjar FITJAR KRAFTLAG SA (Les)
1223 Tysnes TYSNES KRAFTLAG SA (Les)
1224 Kvinnherad KVINNHERAD ENERGI AS (Les)
1227 Jondal JONDAL ENERGI KF (Les)
1228 Odda ODDA ENERGI AS (Les)
1231 Ullensvang HARDANGER ENERGI AS (Les)
1232 Eidfjord HARDANGER ENERGI AS (Les)
1233 Ulvik HARDANGER ENERGI AS (Les)
1234 Granvin HARDANGER ENERGI AS (Les)
1235 Voss VOSS ENERGI AS (Les)
1238 Kvam KVAM KRAFTVERK AS Les
1241 Fusa FUSA KRAFTLAG SA (Les)
1242 Samnanger BKK NETT AS (Les)
1243 Os (Hordaland) BKK NETT AS (Les)
1244 Austevoll AUSTEVOLL KRAFTLAG BA (Les)
1245 Sund BKK NETT AS (Les)
1246 Fjell BKK NETT AS (Les)
1247 Askøy ASKØY ENERGI AS Les
1251 Vaksdal BKK NETT AS (Les)
1252 Modalen MODALEN KRAFTLAG BA (Les)
1253 Osterøy BKK NETT AS (Les)
1256 Meland BKK NETT AS (Les)
1259 Øygarden BKK NETT AS (Les)
1260 Radøy BKK NETT AS (Les)
1263 Lindås BKK NETT AS (Les)
1264 Austrheim BKK NETT AS (Les)
1265 Fedje BKK NETT AS (Les)
1266 Masfjorden BKK NETT AS (Les)
1401 Flora SFE NETT AS Les
1411 Gulen BKK NETT AS (Les)
1412 Solund SUNNFJORD ENERGI AS Les
1413 Hyllestad SUNNFJORD ENERGI AS Les
1416 Høyanger BKK NETT AS (Les)
1417 Vik SOGNEKRAFT AS Les
1418 Balestrand SOGNEKRAFT AS Les
1419 Leikanger SOGNEKRAFT AS Les
1420 Sogndal SOGNEKRAFT AS Les
1421 Aurland AURLAND ENERGIVERK AS Les
1422 Lærdal LÆRDAL ENERGI AS (Les)
1424 Årdal ÅRDAL ENERGI KF Les
1426 Luster LUSTER ENERGIVERK AS Les
1428 Askvoll SFE NETT AS Les
1429 Fjaler SUNNFJORD ENERGI AS Les
1430 Gaular SUNNFJORD ENERGI AS Les
1431 Jølster SUNNFJORD ENERGI AS Les
1432 Førde SUNNFJORD ENERGI AS Les
1433 Naustdal SUNNFJORD ENERGI AS Les
1438 Bremanger SFE NETT AS Les
1439 Vågsøy SFE NETT AS Les
1441 Selje SFE NETT AS Les
1443 Eid SFE NETT AS Les
1444 Hornindal TUSSA NETT AS (Les)
1445 Gloppen SFE NETT AS Les
1449 Stryn STRYN ENERGI AS (Les)
1502 Molde ISTAD NETT AS Les
1504 Ålesund TAFJORD FIBERNETT AS (Les)
1505 Kristiansund NORDMØRE ENERGIVERK AS (Les)
1511 Vanylven TUSSA NETT AS (Les)
1514 Sande (M.R.) TUSSA NETT AS (Les)
1515 Herøy (M.R.) TUSSA NETT AS (Les)
1516 Ulstein TUSSA NETT AS (Les)
1517 Hareid TUSSA NETT AS (Les)
1519 Volda TUSSA NETT AS (Les)
1520 Ørsta TUSSA NETT AS (Les)
1523 Ørskog ØRSKOG ENERGI AS (Les)
1524 Norddal NORDDAL ELVERK AS (Les)
1525 Stranda STRANDA ENERGIVERK AS (Les)
1526 Stordal ØRSKOG ENERGI AS (Les)
1528 Sykkylven SYKKYLVEN ENERGI AS (Les)
1529 Skodje ØRSKOG ENERGI AS (Les)
1531 Sula TAFJORD FIBERNETT AS (Les)
1532 Giske TAFJORD FIBERNETT AS (Les)
1534 Haram NORDVEST NETT AS (Les)
1535 Vestnes NORDVEST NETT AS (Les)
1539 Rauma RAUMA ENERGI AS (Les)
1543 Nesset NESSET KRAFT AS (Les)
1545 Midsund ISTAD NETT AS Les
1546 Sandøy SANDØY ENERGI AS (Les)
1547 Aukra ISTAD NETT AS Les
1548 Fræna ISTAD NETT AS Les
1551 Eide ISTAD NETT AS Les
1554 Averøy NORDMØRE ENERGIVERK AS (Les)
1557 Gjemnes ISTAD NETT AS Les
1560 Tingvoll NORDMØRE ENERGIVERK AS (Les)
1563 Sunndal SUNNDAL ENERGI KF (Les)
1566 Surnadal SVORKA ENERGI AS (Les)
1567 Rindal SVORKA ENERGI AS (Les)
1571 Halsa SVORKA ENERGI AS (Les)
1573 Smøla NORDMØRE ENERGIVERK AS (Les)
1576 Aure NORDMØRE ENERGIVERK AS (Les)
1601 Trondheim TRØNDERENERGI NETT TRONDHEIM AS (Les)
1612 Hemne HEMNE KRAFTLAG BA (Les)
1613 Snillfjord HEMNE KRAFTLAG BA (Les)
1617 Hitra TRØNDERENERGI NETT AS Les
1620 Frøya TRØNDERENERGI NETT AS Les
1621 Ørland FOSENKRAFT AS (Les)
1622 Agdenes TRØNDERENERGI NETT AS Les
1624 Rissa RISSA KRAFTLAG BA (Les)
1627 Bjugn FOSENKRAFT AS (Les)
1630 Åfjord TRØNDERENERGI NETT AS Les
1632 Roan TRØNDERENERGI NETT AS Les
1633 Osen TRØNDERENERGI NETT AS Les
1634 Oppdal OPPDAL EVERK AS (Les)
1635 Rennebu KVIKNE-RENNEBU KRAFTLAG SA (Les)
1636 Meldal TRØNDERENERGI NETT AS Les
1638 Orkdal ORKDAL ENERGI AS Les
1640 Røros RØROS ELEKTRISITETSVERK AS (Les)
1644 Holtålen GAULDAL ENERGI AS (Les)
1648 Midtre Gauldal GAULDAL ENERGI AS (Les)
1653 Melhus TRØNDERENERGI NETT AS Les
1657 Skaun TRØNDERENERGI NETT AS Les
1662 Klæbu TRØNDERENERGI NETT TRONDHEIM AS (Les)
1663 Malvik MALVIK EVERK AS (Les)
1664 Selbu SELBU ENERGIVERK AS (Les)
1665 Tydal TYDAL KOMM. ENERGIVERK KF (Les)
1702 Steinkjer NTE NETT AS Les
1703 Namsos NTE NETT AS Les
1711 Meråker NTE NETT AS Les
1714 Stjørdal NTE NETT AS Les
1717 Frosta NTE NETT AS Les
1718 Leksvik NTE NETT AS Les
1719 Levanger NTE NETT AS Les
1721 Verdal NTE NETT AS Les
1723 Mosvik NTE NETT AS Les
1724 Verran NTE NETT AS Les
1725 Namdalseid NTE NETT AS Les
1729 Inderøy NTE NETT AS Les
1736 Snåsa NTE NETT AS Les
1738 Lierne NTE NETT AS Les
1739 Røyrvik NTE NETT AS Les
1740 Namsskogan NTE NETT AS Les
1742 Grong NTE NETT AS Les
1743 Høylandet NTE NETT AS Les
1744 Overhalla NTE NETT AS Les
1748 Fosnes NTE NETT AS Les
1749 Flatanger NTE NETT AS Les
1750 Vikna NTE NETT AS Les
1751 Nærøy NTE NETT AS Les
1755 Leka NTE NETT AS Les
1804 Bodø NORDLANDSNETT AS (Les)
1805 Narvik NORDKRAFT NETT AS Les
1811 Bindal BINDAL KRAFTLAG SA (Les)
1812 Sømna HELGELANDSKRAFT AS Les
1813 Brønnøy HELGELANDSKRAFT AS Les
1815 Vega HELGELANDSKRAFT AS Les
1816 Vevelstad HELGELANDSKRAFT AS Les
1818 Herøy (N.) HELGELANDSKRAFT AS Les
1820 Alstahaug HELGELANDSKRAFT AS Les
1822 Leirfjord HELGELANDSKRAFT AS Les
1824 Vefsn HELGELANDSKRAFT AS Les
1825 Grane HELGELANDSKRAFT AS Les
1826 Hattfjelldal HELGELANDSKRAFT AS Les
1827 Dønna HELGELANDSKRAFT AS Les
1828 Nesna HELGELANDSKRAFT AS Les
1832 Hemnes HELGELANDSKRAFT AS Les
1833 Rana HELGELANDSKRAFT AS Les
1834 Lurøy RØDØY-LURØY KRAFTVERK AS (Les)
1835 Træna RØDØY-LURØY KRAFTVERK AS (Les)
1836 Rødøy RØDØY-LURØY KRAFTVERK AS (Les)
1837 Meløy MELØY ENERGI AS (Les)
1838 Gildeskål NORDLANDSNETT AS (Les)
1839 Beiarn NORDLANDSNETT AS (Les)
1840 Saltdal DRAGEFOSSEN KRAFTANLEGG AS (Les)
1841 Fauske FAUSKE LYSVERK AS (Les)
1845 Sørfold SØRFOLD KRAFTLAG SA (Les)
1848 Steigen NORD-SALTEN KRAFTLAG AL (Les)
1849 Hamarøy NORD-SALTEN KRAFTLAG AL (Les)
1850 Tysfjord NORD-SALTEN KRAFTLAG AL (Les)
1851 Lødingen HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1852 Tjeldsund HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1853 Evenes EVENES KRAFTFORSYNING AS (Les)
1854 Ballangen BALLANGEN ENERGI AS (Les)
1856 Røst LOFOTKRAFT AS (Les)
1857 Værøy LOFOTKRAFT AS (Les)
1859 Flakstad LOFOTKRAFT AS (Les)
1860 Vestvågøy LOFOTKRAFT AS (Les)
1865 Vågan LOFOTKRAFT AS (Les)
1866 Hadsel TROLLFJORD KRAFT AS (Les)
1867 Bø (N.) VESTERÅLSKRAFT NETT AS Les
1868 Øksnes VESTERÅLSKRAFT NETT AS Les
1870 Sortland VESTERÅLSKRAFT NETT AS Les
1871 Andøy ANDØY ENERGI AS (Les)
1874 Moskenes LOFOTKRAFT AS (Les)
1901 Harstad HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1902 Tromsø TROMS KRAFT NETT AS Les
1911 Kvæfjord HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1913 Skånland HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1915 Bjarkøy HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1917 Ibestad HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1919 Gratangen HÅLOGALAND KRAFT AS (Les)
1920 Lavangen TROMS KRAFT NETT AS Les
1922 Bardu TROMS KRAFT NETT AS Les
1923 Salangen TROMS KRAFT NETT AS Les
1924 Målselv TROMS KRAFT NETT AS Les
1925 Sørreisa TROMS KRAFT NETT AS Les
1926 Dyrøy TROMS KRAFT NETT AS Les
1927 Tranøy TROMS KRAFT NETT AS Les
1928 Torsken TROMS KRAFT NETT AS Les
1929 Berg TROMS KRAFT NETT AS Les
1931 Lenvik TROMS KRAFT NETT AS Les
1933 Balsfjord TROMS KRAFT NETT AS Les
1936 Karlsøy TROMS KRAFT NETT AS Les
1938 Lyngen TROMS KRAFT NETT AS Les
1939 Storfjord TROMS KRAFT NETT AS Les
1940 Gáivuotna Kåfjord YMBER AS Les
1941 Skjervøy YMBER AS Les
1942 Nordreisa YMBER AS Les
1943 Kvænangen ALTA KRAFTLAG AL (Les)
2002 Vardø VARANGER KRAFTNETT AS Les
2003 Vadsø VARANGER KRAFTNETT AS Les
2004 Hammerfest HAMMERFEST ENERGI NETT AS (Les)
2011 Guovdageaidnu Kautokeino YMBER AS Les
2012 Alta ALTA KRAFTLAG AL (Les)
2014 Loppa ALTA KRAFTLAG AL (Les)
2015 Hasvik HAMMERFEST ENERGI NETT AS (Les)
2017 Kvalsund HAMMERFEST ENERGI NETT AS (Les)
2018 Måsøy REPVÅG KRAFTLAG A/L Les
2019 Nordkapp REPVÅG KRAFTLAG A/L Les
2020 Porsanger Porsángu Porsanki LUOSTEJOK KRAFTLAG SA Les
2021 Karasjohka Karasjok LUOSTEJOK KRAFTLAG SA Les
2022 Lebesby NORDKYN KRAFTLAG SA (Les)
2023 Gamvik NORDKYN KRAFTLAG SA (Les)
2024 Berlevåg VARANGER KRAFTNETT AS Les
2025 Deatnu Tana VARANGER KRAFTNETT AS Les
2027 Unjargga Nesseby VARANGER KRAFTNETT AS Les
2028 Båtsfjord VARANGER KRAFTNETT AS Les
2030 Sør-Varanger VARANGER KRAFTNETT AS Les